Please enable JS

Historie sukcesu

Nasi Klienci przekonali się na własnym przykładzie, że dzięki wdrażanemu przez nas oprogramowaniu do zarządzania firmą ich przedsiębiorstwa szybciej osiągają sukces.

To właśnie takie historie sukcesu, opowiedziane przez naszych Klientów, dają nam satysfakcję z wykonanej pracy i motywują do jeszcze większych wysiłków.

Wybrane historie sukcesu:

Kej

Przed wdrożeniem Comarch OPTIMA korzystaliśmy z autorskiego programu, który w pewnym momencie przestał być dalej wspierany. Nie chciałem, by utrudniało to rozwój naszej firmy, dlatego też zdecydowałem się na wybór nowocześniejszego programu, pracującego już w środowisku Windows.

Kazimierz Stolarzewicz, właściciel
KEJ
kej.pl

Zobacz historię sukcesu

Darkomp - historia sukcesu

Jeszcze przed rozpoczęciem działalności zdecydowaliśmy o tym, że chcemy być firmą nowoczesną, otwartą na innowacje. Postanowiliśmy więc, że będziemy pracować na systemie, który ułatwi nam zintegrowane zarządzanie firmą i da możliwość rozwoju.

Mariusz Badoń, dyrektor
Darkomp
darkomp.eu

Zobacz historię sukcesu

Zysk - historia sukcesu

Już na samym początku działalności mojej firmy podjęłam decyzję o zakupie zintegrowanego oprogramowania do obsługi biur rachunkowych, który usprawni naszą pracę. Zaufałam wiedzy i doświadczeniu specjalistów ALPOL – rozwiązania IT, Złotego Partnera Comarch i zdecydowałam się na polecany przez nich system Comarch OPT!MA. Dziś wiem, że był to dobry wybór.

Joanna Kordula, właściciel
Biuro Rachunkowe Zysk

Zobacz historię sukcesu

A&G Invest - historia sukcesu

Zanim zdecydowałyśmy się na założenie własnej firmy, zdobywałyśmy doświadczenie w innych biurach rachunkowych, w których pracowałyśmy na programie Comarch KLASYKA. Muszę przyznać, że miałam bardzo pozytywne doświadczenia z tym oprogramowaniem. Gdy zakładałam więc firmę A&G Invest oczywiste dla mnie było to, że do obsługi swoich klientów wybiorę system Comarch.

Grażyna Cnotliwy, właściciel
Biuro Rachunkowe A&G Invest
ag-invest.pl

Zobacz historię sukcesu