Please enable JS

Jak zostać zadowolonym klientem ALPOL?

Nasi klienci

Zysk - historia sukcesu

Już na samym początku działalności mojej firmy podjęłam decyzję o zakupie zintegrowanego oprogramowania do obsługi biur rachunkowych, który usprawni naszą pracę. Zaufałam wiedzy i doświadczeniu specjalistów ALPOL – rozwiązania IT, Złotego Partnera Comarch i zdecydowałam się na polecany przez nich system Comarch OPT!MA. Dziś wiem, że był to dobry wybór.

Joanna Kordula, właściciel
Biuro Rachunkowe Zysk

Zobacz historię sukcesu

Jak zostać zadowolonym klientem ALPOL?

Nie jesteś zadowolony ze współpracy z obecnym Partnerem Comarch?

Chcesz osiągnąć określony cel i szukasz pomocy specjalisty?

Twoja firma potrzebuje konkretnego rozwiązania IT?

Jesteś zainteresowany rozpoczęciem współpracy z naszą firmą?

 

Jeśli na którekolwiek z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi „Tak”, skontaktuj się z nami. Chętnie spotkamy się, by omówić potrzeby Twojej firmy i wybrać dla niej indywidualne rozwiązania.

 

Moja firma posiada oprogramowanie Comarch

Jeśli Twoja firma posiada już oprogramowanie Comarch i chcesz rozpocząć współpracę z nami, konieczne jest wypełnienie formularza przepięcia Partnera. Uzupełnij dokument, podbij pieczątkę i podpisz go, a następnie wyślij nam skan. My zajmiemy się już resztą formalności.

Formularz przepięcia Partnera >>

Moja firma nie posiada oprogramowania Comarch

Niezależnie od tego, czy pracujesz na innym oprogramowaniu lub nie korzystasz z żadnego systemu do zarządzania, pomożemy Ci osiągnąć Twój cel. Skontaktuj się z nami – umówimy się na spotkanie, by porozmawiać o Twoich planach i możliwościach ich zrealizowania.

 

Moja firma potrzebuje oprogramowania o szerszej funkcjonalności

Jeśli oprogramowanie dostępne na rynku nie spełnia wymagań Twojej firmy lub korzystasz z systemu, którego funkcjonalności nie są już dla Ciebie wystarczające, zaprojektujemy dla Ciebie indywidualne rozwiązanie. Skontaktuj się z nami – wspólnie zastanowimy się nad tym, czego potrzebuje Twoja firma i jak możemy Ci w tym pomóc.

Kontakt ze specjalistą ALPOL >>