Please enable JS

Kariera

Wspólnie budujemy zgrany zespół, który odnosi sukcesy. Nasza codzienność to wyzwania, i w tym czujemy się najlepiej.
Nasz sposób się sprawdza - rozwijamy się 2x szybciej niż pozostali. Jesteśmy notowani w rankingu Computerworld TOP 200 - najlepszych firm IT w Polsce, co roku na wyższym miejscu.

Pracując z nami otrzymujesz:

  • ambitne i ciekawe projekty, ciągły rozwój
  • umowę o pracę
  • kartę MultiSport
  • współpracowników z którymi można porozmawiać na każdy temat
  • pracę w biurowcu klasy A - komfortowe warunki, klimatyzowane, przestronne biuro, ochronę, dedykowaną kuchnię wyłącznie dla nas,
  • jeśli smog nie zasłania - biuro z widokiem na Tatry i Babią Górę :)

Ciągła rekrutacja

Stanowiska, na które nie rekrutujemy aktywnie w tym momencie, ale chętnie Cię poznamy. Jeżeli będziemy szczególnie pasowali do siebie, to chętnie się spotkamy.

Serwis i wdrożenia

Dział Handlowy


Jak pracuje się z nami?

Nasza codzienność to ambitne zadania, dzięki którym rozwijają się nasi klienci i my. Pracujemy ze znanymi markami, o których czytasz w gazetach. Będziesz zaskoczony, jak rozbudowane i skomplikowane są systemy, które tworzymy i którymi się opiekujemy.

 
 
 
 
 

Komfortowe warunki pracy

W dobrych warunkach dobrze się pracuje. Będziesz realizować się w komfortowym, przestronnym i klimatyzowany biurze.

 

Ciekawe i ambitne zadania

Zadania które będziesz realizować będą ciekaw i ambitne. Musisz dać z siebie wszystko co najlepsze aby je zrealizować, dasz radę?

 

Najnowsze technologie

Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii IT oraz metod zarządzania i pracy. W każdym dziale dbamy o innowacyjność.

 

To nie jest małe piwo

Projekty, które realizujemy i cele, które sobie stawiamy nie są łatwymi do zrealizowania. Jeżeli nie boisz się ambitnych wyzwań - zapraszamy do nas!