Please enable JS

Konsultant systemów ERP

Jak pracuje się z nami?

Nasza codzienność to ambitne zadania, dzięki którym rozwijają się nasi klienci i my. Pracujemy ze znanymi markami, o których czytasz w gazetach. Będziesz zaskoczony, jak rozbudowane i skomplikowane są systemy, które tworzymy i którymi się opiekujemy.

Komfortowe warunki pracy

W dobrych warunkach dobrze się pracuje. Będziesz realizować się w komfortowym, przestronnym i klimatyzowany biurze.

Ciekawe i ambitne zadania

Zadania które będziesz realizować będą ciekawe i ambitne. Musisz dać z siebie wszystko co najlepsze aby je zrealizować, dasz radę?

Najnowsze technologie

Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii IT oraz metod zarządzania i pracy. W każdym dziale dbamy o innowacyjność.

To nie jest małe piwo

Projekty, które realizujemy i cele, które sobie stawiamy nie są łatwymi do zrealizowania. Jeżeli nie boisz się ambitnych wyzwań - zapraszamy do nas!

Czym się będziesz zajmować?

  • wsparciem z systemów Comarch ERP (OPTIMA, XL),
  • udziałem we wdrożeniach systemów Comarch ERP,
  • prowadzeniem szkoleń z systemów Comarch ERP,
  • udziałem w analizach wdrożeniowych.

Co zyskujesz będąc z nami?

  • pracę w młodym zespole firmy rozwijającej się 2-krotnie szybciej niż rynek,
  • szkolenia produktowe,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • udział w ciekawych  i innowacyjnych projektach,
  • możliwość rozwoju w kierunku specjalisty systemów ERP w wybranym obszarze (logistyka, BI, księgowość, kadry/płace),
  • komfortowe warunki pracy w biurowcu klasy A,
  • stabilne warunki wynagrodzenia - umowę o pracę,
  • kartę MultiSport.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • pasji poznawania i stosowania innowacyjnych rozwiązań IT,
  • wykształcenia kierunkowego (studia informatyczne),
  • znajomości języka SQL (preferowany MS SQL),
  • umiejętności szybkiego uczenia się,
  • wysokiego zaangażowania i inicjatywy w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane

  • znajomość wybranych produktów z linii Comarch ERP (OPTIMA lub moduły CDN XL) lub innych systemów do zarządzania,
  • znajomość podstaw księgowości kontowej.

Jeżeli Twoją pasją są rozwiązania IT, chcesz wspólnie z nami odnosić sukcesy i jesteś zainteresowany(a) podjęciem pracy w naszej firmie to prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres rekrutacja@alpol.net.pl. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Dział:
Serwis i wdrożenia