Please enable JS

Praktyka w dziale handlowym - specjalizacja marketing

Jak pracuje się z nami?

Nasza codzienność to ambitne zadania, dzięki którym rozwijają się nasi klienci i my. Pracujemy ze znanymi markami, o których czytasz w gazetach. Będziesz zaskoczony, jak rozbudowane i skomplikowane są systemy, które tworzymy i którymi się opiekujemy.

Komfortowe warunki pracy

W dobrych warunkach dobrze się pracuje. Będziesz realizować się w komfortowym, przestronnym i klimatyzowany biurze.

Ciekawe i ambitne zadania

Zadania które będziesz realizować będą ciekawe i ambitne. Musisz dać z siebie wszystko co najlepsze aby je zrealizować, dasz radę?

Najnowsze technologie

Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii IT oraz metod zarządzania i pracy. W każdym dziale dbamy o innowacyjność.

To nie jest małe piwo

Projekty, które realizujemy i cele, które sobie stawiamy nie są łatwymi do zrealizowania. Jeżeli nie boisz się ambitnych wyzwań - zapraszamy do nas!

Praktykant w dziale handlowym - specjalizacja marketing

W ramach praktyki studenckiej

  • poznasz uznane i popularne systemy Comarch ERP Optima oraz 4Hero CRM w zakresie ich wykorzystania w nowoczesnym dziale handlowym
  • poznasz możliwości integracji i automatyzacji procesów biznesowych,
  • będziesz prowadzić działania i kampanie marketingowe,
  • będziesz brać udział w przygotowaniu materiałów informacyjnych i promocyjnych,
  • poznasz i będziesz mieć możliwość pracy z systemami CMS (Drupal, WordPress).

Co zyskujesz będąc z nami?

  • doświadczenie w zakresie podstaw marketingu w nowoczesnej firmie działającej w branży IT
  • praktyki w firmie rozwijającej się 2-krotnie szybciej niż rynek,
  • dostęp do najnowszych technologii internetowych,
  • udział w ciekawych  i innowacyjnych projektach,
  • komfortowe warunki pracy w biurowcu klasy A,
  • dostosowanie czasu praktyki do dostępności,
  • możliwe, że po zakończeniu praktyki złożymy Ci ofertę pracy.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • pasji poznawania i stosowania innowacyjnych rozwiązań nowoczesnego marketingu,
  • statusu studenta powiązanego kierunku (np. zarządzanie i marketing),
  • sprawności w wykorzystywaniu nowoczesnych technologii IT,
  • umiejętności poprawnego pisania tekstów,
  • umiejętności szybkiego uczenia się,
  • wysokiego zaangażowania i inicjatywy w wykonywaniu praktyki.

Okres praktyki i wynagrodzenie

  • praktyki studenckie są bezpłatne
  • okres trwania uzgodniony z praktykantem (czas trwania 1 do 3 miesięcy, 3-5 dni w tygodniu, w wymiarze 25-40h/tydzień)

Jeżeli Twoją pasją są rozwiązania IT oraz nowoczesny marketing, chcesz wspólnie z nami odnosić sukcesy i jesteś zainteresowany(a) zdobyciem cennego doświadczenia w naszej firmie to prześlij swoje CV i informację dlaczego chciałbyś odbyć właśnie ww. praktykę na adres rekrutacja@alpol.net.pl. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Dział:
Dział Handlowy