Please enable JS

Specjalista ds. marketingu

Jak pracuje się z nami?

Nasza codzienność to ambitne zadania, dzięki którym rozwijają się nasi klienci i my. Pracujemy ze znanymi markami, o których czytasz w gazetach. Będziesz zaskoczony, jak rozbudowane i skomplikowane są systemy, które tworzymy i którymi się opiekujemy.

Komfortowe warunki pracy

W dobrych warunkach dobrze się pracuje. Będziesz realizować się w komfortowym, przestronnym i klimatyzowany biurze.

Ciekawe i ambitne zadania

Zadania które będziesz realizować będą ciekawe i ambitne. Musisz dać z siebie wszystko co najlepsze aby je zrealizować, dasz radę?

Najnowsze technologie

Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii IT oraz metod zarządzania i pracy. W każdym dziale dbamy o innowacyjność.

To nie jest małe piwo

Projekty, które realizujemy i cele, które sobie stawiamy nie są łatwymi do zrealizowania. Jeżeli nie boisz się ambitnych wyzwań - zapraszamy do nas!

Czym się będziesz zajmować?

  • prowadzeniem działań i nowoczesnych kampanii marketingowych,
  • przygotowywaniem materiałów informacyjnych i promocyjnych,
  • zarządzaniem firmowymi serwisami WWW w systemach CMS (Drupal, WordPress).

Co zyskujesz będąc z nami?

  • pracę w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się firmy,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • ciekawe i ambitne projekty,
  • komfortowe warunki pracy w biurowcu klasy A,
  • stabilne warunki wynagrodzenia - umowę o pracę,
  • kartę MultiSport.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wysokiej kreatywności,
  • znajomość nowoczesnych metod marketingu z naciskiem na marketing internetowy,
  • nienagannej komunikacji,
  • sprawności w wykorzystywaniu nowoczesnych technologii IT,
  • nastawienia na sukces i realizację celów,
  • wysokiej motywacji i samodyscypliny,
  • znajomości oprogramowania biurowego.

Mile widziane

  • znajomość podstaw programów graficznych

Jeżeli Twoją pasją są rozwiązania IT oraz nowoczesny marketing, chcesz wspólnie z nami odnosić sukcesy i jesteś zainteresowany(a) podjęciem pracy w naszej firmie to prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres rekrutacja@alpol.net.pl. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Dział:
Dział Handlowy