Please enable JS

Jak zostać zadowolonym klientem ALPOL?

Nasi klienci

Darkomp - historia sukcesu

Jeszcze przed rozpoczęciem działalności zdecydowaliśmy o tym, że chcemy być firmą nowoczesną, otwartą na innowacje. Postanowiliśmy więc, że będziemy pracować na systemie, który ułatwi nam zintegrowane zarządzanie firmą i da możliwość rozwoju.

Mariusz Badoń, dyrektor
Darkomp
darkomp.eu

Zobacz historię sukcesu

Jak zostać zadowolonym klientem ALPOL?

Nie jesteś zadowolony ze współpracy z obecnym Partnerem Comarch?

Chcesz osiągnąć określony cel i szukasz pomocy specjalisty?

Twoja firma potrzebuje konkretnego rozwiązania IT?

Jesteś zainteresowany rozpoczęciem współpracy z naszą firmą?

 

Jeśli na którekolwiek z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi „Tak”, skontaktuj się z nami. Chętnie spotkamy się, by omówić potrzeby Twojej firmy i wybrać dla niej indywidualne rozwiązania.

 

Moja firma posiada oprogramowanie Comarch

Jeśli Twoja firma posiada już oprogramowanie Comarch i chcesz rozpocząć współpracę z nami, konieczne jest wypełnienie formularza przepięcia Partnera. Uzupełnij dokument, podbij pieczątkę i podpisz go, a następnie wyślij nam skan. My zajmiemy się już resztą formalności.

Formularz przepięcia Partnera >>

Moja firma nie posiada oprogramowania Comarch

Niezależnie od tego, czy pracujesz na innym oprogramowaniu lub nie korzystasz z żadnego systemu do zarządzania, pomożemy Ci osiągnąć Twój cel. Skontaktuj się z nami – umówimy się na spotkanie, by porozmawiać o Twoich planach i możliwościach ich zrealizowania.

 

Moja firma potrzebuje oprogramowania o szerszej funkcjonalności

Jeśli oprogramowanie dostępne na rynku nie spełnia wymagań Twojej firmy lub korzystasz z systemu, którego funkcjonalności nie są już dla Ciebie wystarczające, zaprojektujemy dla Ciebie indywidualne rozwiązanie. Skontaktuj się z nami – wspólnie zastanowimy się nad tym, czego potrzebuje Twoja firma i jak możemy Ci w tym pomóc.

Kontakt ze specjalistą ALPOL >>