Please enable JS

O firmie

Nowoczesne technologie i ich wykorzystanie w biznesie to moja pasja. Powiedz mi, co jest niemożliwe, a my to zrobimy!

Przemysław Lepiarz
CEO

 


 

1 miejsce w Małopolsce we wdrożeniach Comarch ERP XL

 

2 miejsce w Małopolsce we wdrożeniach Comarch ERP Optima

 

Jesteśmy notowani w TOP200 Computerworld

O firmie

Wdrażamy, serwisujemy, rozwijamy i integrujemy systemy Comarch ERP - i jesteśmy w tym bardzo dobrzy. Futuriti (wcześniej ALPOL rozwiązania IT) – od 2003 roku oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw (B2B). Jako Złoty Partner Comarch zapewniamy naszym Klientom profesjonalną obsługę na wszystkich etapach współpracy. Wśród naszych partnerów jest już ponad 600 firm i organizacji, reprezentujących różne branże.

Nasza misja:

POMAGAĆ PRZEDSIĘBIORCOM OSIĄGAĆ ICH CEL

Sukces osiągnięty przez naszego Klienta stanowi dowód efektywności naszej pracy. Potwierdzeniem skuteczności naszych działań są coraz lepsze wyniki, osiągane przez naszych partnerów, wyróżnianych m. in. w takich rankingach jak Gazele Biznesu czy Diamenty Forbesa.


ZOBACZ HISTORIE SUKCESU NASZYCH KLIENTÓW!


Oferujemy partnerskie warunki współpracy, skupiając się na osiągnięciu celu Klienta. Aby zapewnić naszym partnerom optymalne rozwiązania informatyczne, umożliwiające sprawne i skuteczne zarządzanie firmą bądź organizacją, stale rozwijamy naszą kompleksową ofertę. Dbamy o stabilne relacje biznesowe.

Zwracamy szczególną uwagę na utrzymywanie najwyższego poziomu jakości oferowanych usług. Potwierdzeniem tego są opinie naszych Klientów – posiadamy najwięcej referencji wśród wszystkich Partnerów Comarch, oferujących swoje usługi w Małopolsce.


PRZECZYTAJ NASZE REFERENCJE!


Wdrażane przez nas oprogramowanie charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością i bezpieczeństwem, zapewniając przy tym dużą elastyczność i możliwość rozwoju zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Na specjalne zamówienie tworzymy dedykowane, innowacyjne rozwiązania, dostosowane do potrzeb naszych partnerów.

Dbamy o regularne podnoszenie kompetencji naszych pracowników, co pozwala nam mieć pewność, że sprawdzą się oni nawet w najtrudniejszych zadaniach. Nasi konsultanci posiadają doświadczenie w rozwiązywaniu problemów, dzięki czemu mogą zapewnić profesjonalny, skuteczny i terminowy serwis.


SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!


Nowoczesna i inteligentna platforma ERP, przeznaczona do obsługi procesów biznesowych.

Program dla małych, średnich i biur rachunkowych usprawniający wszystkie obszary firmy.

Najczęściej wybierany system ERP w Polsce dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Ponad 4 tysiące wdrożeń!

Wspieramy w uzyskaniu finansowania przez Leasing oraz otrzymaniu dotacji z UE.

Klientom o wysokich wymaganiach, realizującym nietypowe procesy biznesowe

Monitoring 24/7, obsługa zgłoszeń od 7.00 do 18.00 (poniedziałek-piątek) oraz w soboty.

675
Udanych wdrożeń systemów ERP
14
Lat doświadczenia
3
Najlepsze systemy ERP w Polsce
99
% zadowolonych z naszego serwisu

Kluczowe wydarzenia

Autoryzacja CDN-Comarch
2003

Autoryzacja Comarch ERP OPTIMA

Uzykaliśmy autoryzację najlepszego systemu dla małych i średnich firm. Nieprzerwanie rozwijany system usprawnia działanie kolejnych firm.
2004

Autoryzacja COMARCH ERP XL

Zrealizowaliśmy cykl szkoleń i egzaminów uprawniających nas do wdrażania i serwisowania najczęściej wybieranego w Polsce systemu dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Comarch ERP XL umożliwia organizacjom, które go wdrażają uzyskać skokowe zwiększenie produktywności.

2007Styczeń

Srebrny Partner Comarch

Nasze osiągnięcia i skuteczność zostają zauważone i docenione przez Comarch. Jesteśmy wyróżnieni statusem Srebrnego Partnera Comarch

2008

Autoryzacja Comarch ERP ALTUM

Zostajemy zaproszeni przez Comarch do nowo tworzonej, elitarnej grupy firm wdrażających nową platformę Comarch ALTUM. Jesteśmy jedyną firmą z Małopolski, która spełnia niezbędne wymagania. Jako pierwsi w Polsce uruchamiamy działającą instalacje ALTUM i otrzymujemy od zadowolonych klientów referencje!.

2009Czerwiec

Złoty Partner Comarch

Nasz sukcesy, najwyższa jakość obsługi klientów oraz kompetencje serwisowe i programistyczne zostają wyróżnione przez Comarch. Otrzymujemy tytuł Złotego Partnera Comarch, a klienci pewność, że zostaną obsłużeni w najlepszy możliwy sposób.

2011Styczeń

Partner Microsoft

Rozszerzamy nasze porfolio i kompetencje, podpisujemy umowę partnerską z Microsoft.

2011Kwiecień

VPS365.eu

Rozpoczynamy świadczenie usługi wirtualnych serwerów prywatnych. Wynajmu serwerów wraz z kompletnym środowiskiem IT dla przedsiębiorców, którzy chcą mieć kłopoty związane z infrastrukturą IT mieć z głowy.

2012Kwiecień

4Hero CRM i praca grupowa

Tworzymy system 4Hero CRM i praca grupowa, dla firm, które chcą zwiększyć swoją sprzedaż oraz ulepszyć pracę grupową. System jest w pełni zintegrowany z wszystkimi systemami Comarch ERP i nie tylko.

2014Maj

xSale.ai

Na bazie wielu projektów dla znanych międzynarodowych klientów, po 2-ch lata pracy - premierę ma nasza kompleksową platforma integrującą wszystkie platformy eCommerce, sklepy internetowe i wiele systemów ERP. Auty to wbudowana sztuczna inteligencja, bardzo duża automatyzacja i silnik procesów.

2017Sierpień

Futuriti sp. z o.o.

Rozwój naszego przedsiębiorstwa doprowadził do nowej formy działalności i nowej nazwy. Tymi samymi, co raz większymi zespołami obsługujemy naszych klientów

2018Styczeń
Dzisiaj
Obsługujemy ponad 800 klientów!
zostań zadowolonym klientem, usprawnij swoją działalność